Основні моменти технічного проектування вибору вимикача
- 2021-11-16-
Основні положення інженерного проектування дляАвтоматичний вимикач низької напруги
Рамкові автоматичні вимикачі в основному використовуються для захисту та роботи від перевантаження, короткого замикання, перевантаження по струму, втрати напруги, низької напруги, заземлення, витоку, автоматичного перемикання подвійних джерел живлення та рідкісного запуску двигуна.
1) Номінальна напруга каркасного вимикача не повинна бути нижчою за номінальну напругу лінії;
2) Номінальний струм каркасного вимикача та номінальний струм розчіплювача максимального струму не повинні бути меншими за розрахунковий струм кола;
3) Номінальна вимикаюча здатність каркасного вимикача при короткому замиканні не повинна бути меншою за великий струм короткого замикання в лінії;
4) Селективні повітряні автоматичні вимикачі повинні враховувати міжступінчасту координацію короткочасного короткого замикання та відключаючої здатності та захисту від затримки часу;
5) Номінальна напруга розчіплювача мінімальної напруги каркасного вимикача дорівнює номінальній напрузі лінії;
6) При використанні для захисту двигуна пусковий струм двигуна слід враховувати при виборі автоматичного вимикача, і він не повинен діяти протягом часу запуску;
7) При виборі автоматичного вимикача слід також враховувати вибіркову координацію між автоматичним вимикачем, автоматичним вимикачем і запобіжником.
Основні положення технічного проектування вимикачів
(1) Коли автоматичний вимикач і автоматичний вимикач взаємодіють, слід враховувати миттєве значення спрацьовування автоматичного вимикача верхнього рівня, яке має бути більшим за очікуваний струм короткого замикання на виході автоматичного вимикача нижнього рівня. . Якщо значення струму короткого замикання не сильно відрізняється через значення опору короткого замикання компонентів схеми двоступеневого каркасного автоматичного вимикача, автоматичний вимикач верхнього рівня може вибрати відключення з короткою затримкою.
(2) Коли струм короткого замикання струмообмежувального автоматичного вимикача перевищує або дорівнює значенню налаштування миттєвого спрацьовування, він спрацьовує протягом кількох мілісекунд. Таким чином, пристрої захисту нижчого рівня не повинні використовувати автоматичний вимикач для досягнення вимог вибіркового захисту.
(3) Коли часовий ліміт автоматичного вимикача з короткою затримкою встановлено на затримку, його вмикаюча та вимикальна здатність зменшиться. Таким чином, у селективній схемі захисту здатність короткочасної затримки ввімкнення-вимкнення каркасного автоматичного вимикача повинна відповідати вимогам.
(4) Слід також враховувати, що реверсивна характеристика затримки короткого замикання вимикача верхнього рівня не повинна перетинатися з часовою кривою дії повітряного вимикача нижнього рівня, а характерна крива короткої затримки не повинна перетинатися миттєва характеристична крива.
(5) Коли автоматичний вимикач і запобіжник використовуються разом, слід враховувати координацію верхнього та нижнього рівнів, а ампер-секундну характеристику рамкового вимикача та ампер-секундну характеристику запобіжника слід порівнювати з мають селективність захисту на момент виникнення струму короткого замикання.